KONTAKT OS

Vi er fleksible og sætter service og god behandling i højsæde. Vi har loyale og erfarne medarbejdere, der gør at transport til tiden er en selvfølge.

Direktør/kørselsleder
Niels Christensen
Tlf. 9795 1188
Mail: niels@hurupthy.dk

Økonomi/kørselsleder
Per Christensen
Tlf. 9795 1188
Mail: per@hurupthy.dk

Lageransvarlig
Hans Jørgen Vestergaard
Tlf. 2775 5020

Logistik & Materielansvarlig
Frits Worm
Tlf. 2775 5001
Mail: frits@hurupthy.dk

Kontor - lagerkunder
Dorte Villadsen
Tlf. 9617 7191
Mail: dorte@hurupthy.dk


Mette Lund
Tlf. 9617 7189
Mail: mette@hurupthy.dk


Bogholderi
Hanne Lyngs
Tlf. 9617 7182
Mail: hanne@hurupthy.dk

 

Send mig en hurtig besked

 

 

Denne hjemmeside anvender cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på siden. Læs mere her

Ok